До показників міського бюджету на 2020 рік у Полтаві планують внести зміни

До показників міського бюджету на 2020 рік у Полтаві планують внести зміни

24 листопада у режимі відеоконференції відбулося засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів.

На порядку денному — попередній розгляд проєкту рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради «Про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік», йдеться на сайті Полтавської міської ради. За інформацією начальниці бюджетно-фінансового управління Тетяни Чумак, плануть внести зміни до показників міського бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських/селищних/міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 5 млн 58 тис грн. Також зменшити на 15 тис 540 грн субвенцію з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, видатки на поховання учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, встановлення телефонів особам з інвалідністю першої та другої груп. Це кошти, що не будуть освоєні у поточному бюджетному році.

"У межах затверджених асигнувань пропонується за рахунок субвенції на заходи по сприянню діяльності органів самоорганізації населення районним у місті Полтаві радам зменшити на 30 тис грн субвенцію Київському району, на 50 тис грн — Шевченківському району та спрямувати кошти на заходи з монтажу та підключення новорічної ялинки до електропостачання", – йдеться у повідомленні.

Зміни до показників міського бюджету на 2020 рік депутати постійної комісії підтримали одноголосно. Тож питання буде винесене на позачергове засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 25 листопада.

Стрічка новин