На виборах міського голови Полтави перемагає Олександр Мамай

У Полтаві завершився другий тур місцевих виборів. Зараз триває підрахунок голосів. До Полтавської міської ТВК вже привезли бюлетні та протоколи із 19 дільниць Полтавського району. Яка ситуація з підрахунком, дивіться далі.

Зараз у Полтавській міській ТВК триває підрахунок голосів за результатами другого туру місцевих виборів. Міська ТВК вже отримала бюлетені від 19 дільниць Полтавського району, які незабаром приєднаються до міста.

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК

- Протоколи від дільнично-виборчих комісій, і ми отримали від Полтавського району, і всі територіально-виборчі комісії: Подільська, Київська, Шевченківська закінчили прийом від ДВК. Зараз формують підсумкові протоколи, які ми очікуємо близько 18 години нам обіцяли їх привезти.

Як говорить голова комісії, у другому турі явка зменшилася майже на 10 тисяч виборців. 

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК

- Трішки менша, там, здається, у першому турі взяло участь у голосуванні 70 тисяч виборців, у цьому турі, у повторному голосуванні, взяло участь 60 тисяч виборців. Це 25% виборців.

За даними, які публікують самі кандидати, перемогу отримав колишній мер міста Олександр Мамай. 

Дякую за довіру та підтримку. Дані паралельного підрахунку голосів 

Перемога за нами! Олександр Мамай 52.81% (31564 голосів), Сергій Іващенко 47.19% (28207 голосів). Різниця складає 5.62% (3357 голосів). 

Визнав поразку і другий кандидат на посаду міського голови Сергій Іващенко.

Сьогодні ми не виграли. Не виграли через розгалужену і доведену систему підкупу, цинічний підвоз та обман виборців… Але головна проблема - сьогодні не виграла Полтава! В той же час, я переконаний - зміни не спинити. Ми не дамо обкрадати наших громадян та руйнувати наше місто. Працюємо!

Але про остаточні результати можна буде говорити після того, як усі ТВК здадуть свої протоколи, потім міська ТВК оголосить результати. За даними на 17 годину, із опрацьованих 19 дільниць поки перемагає Олександр Мамай. Алла Назаренко говорить: вже найближчим часом вони оголосять офіційні результати.

Стрічка новин