Чому потрібно їсти банани щодня

Чому потрібно їсти банани щодня

Той факт, що фрукти та овочі допомагають нам залишатись здоровими, не викликає жодних сумнівів. Що більше їх у нашому раціоні, і що різноманітнішими вони будуть, то краще. Саме фрукти та овочі можуть забезпечити вас клітковиною, вітамінами, мінералами та антиоксидантами, які сприяють підтримці фізичної форми та зниженню ризику різноманітних захворювань.

Одним з доступних та надзвичайно корисних для здоров’я фруктів є банан. Його численні переваги роблять його ідеальним для щоденного споживання, пише Жіночий світ з посиланням на ETimes.

Дослідження, проведене науковцями з Університету Алабами, показало, що щоденне вживання бананів допомагає запобігти інфарктам та інсультам. Дослід проводився на мишах і мав на меті визначити вплив калію на кровотік і здоров’я артерій. Наприкінці експерименту миші, раціон яких включав мало калію, мали більш тверді стінки судин, ніж миші, дієта яких містила велику кількість калію.

Аналіз 11 досліджень, в яких загалом взяли участь 250 000 людей, опублікований в Journal of American College of Cardiology в 2011 році, показав, що збільшення споживання калію на 1540 мг на добу допомогло зменшити ризик інсульту на 21%.

Ось 5 причин включити банани до свого щоденного раціону:

  • Банани – це одне з найкращих джерел вітаміну В6, який допомагає нашому тілу виробляти еритроцити, метаболізувати вуглеводи, жири та амінокислоти, виводити небажані хімічні речовини з печінки та нирок, а також підтримувати здоров’я нервової системи.
  • Банани містять багато вітаміну С, який захищає клітини від пошкоджень вільними радикалами, стимулює вироблення колагену та підтримує здоров’я мозку, збільшуючи вироблення серотоніну.
  • Один банан середнього розміру забезпечує приблизно 13% вашої денної потреби у марганці. Марганець допомагає вашому організму виробляти колаген і захищає шкіру та інші клітини від пошкодження вільними радикалами.
  • Калій, що міститься в бананах, підтримує нормальний артеріальний тиск та зміцнює здоров’я серця.
  • Завдяки клітковині банани сприяють здоровому травленню та допомагають усунути шлунково-кишкові розлади.

Стрічка новин