Як коментують другий тур у штабі Іващенка?

Офіційних результатів поки що немає, тож кандидати, як і містяни – в їх очікуванні. Під час дня виборів 22 листопада низку порушень фіксували поліціянти, представники ЗМІ та спостерігачі від партій. В офісі «Слуги народу» побувала наша знімальна група, щоб дізнатися, які порушення зафіксували вони і яким був шлях їх кандидата Сергія Іващенка під час виборчого процесу.

З самого ранку на дільницях були і представники штабу «Слуга народу». Спостерігачі говорять: були свідками низки порушень, які зафіксували. 

Анна Морозова, керівниця медіа-відділу штабу Сергія Іващенка 

- Перше - це те, що фіксували щонайменше 5-10 фактів погроз членам ДВК, які представляють «Слугу народу». Це погрози у вигляді смс-повідомлення. Другий тип порушення, якщо його можна так ідентифікувати, це те, що зафіксували 3 факти, що порізали шини спостерігачам від «Слуги народу». Також фіксували підкуп виборців, ймовірний. Це люди стоять зі списками: у приміщенні або надворі і щось намагаються собі відмічати на листочках.

І це лише за сьогоднішній день. Анна каже: навіть за день до голосування, у день тиші, були теж спроби зганьбити репутацію їх кандидата. Невідомі розвішували агітаційні матеріали за партію «Слуга народу». Запам'ятався і перший тур, там теж є що згадати. 

Але, за словами Анни Морозової, тим не менш, команда плідно попрацювала для людей. 

Анна Морозова, керівниця медіа-відділу штабу Сергія Іващенка 

- Загалом були і дворові зустрічі, і в колективах, коли ще дозволено було. Це були і записи програм під відкритим небом, щоб люди бачили, як це і що відбувається. Це були інформування через соцмережі, вайбер, телеграм, фейсбук наші групи. Ну і найбільший проєкт «Карта змін».

Офіційних результатів поки що немає, адже екзит-полів не замовляли. Тож кандидати, як і містяни, в очікуванні.

Стрічка новин