О 20:00 в Україні закрилися усі виборчі дільниці

Після закриття члени ДВК будуть опрацьовувати бюлетні та заповнювати протоколи. Як закривали дільниці у Полтаві, дивіться у наступному сюжеті. 

О 20-й годині у Полтаві офіційно завершився процес волевиявлення громадян під час другого туру місцевих виборів. Як говорять на самих дільницях, явка виборців досить низька. На ДВК №531217 прийшли проголосувати за того чи іншого кандидата всього 79 виборців. У першому турі на цю дільницю прийшла проголосувати така ж кількість осіб.

Роман Пронін, голова ДВК №531217

- Кількість зареєстрованих виборців - 1300 чоловік по списку. Проголосувало на 19-ту годи - 69 чоловік. На моїй дільниці не було ніяких порушень, фотографування бюлетенів не було. Протоколів поліція не складала. У нас трошки менше, у нас було 79 людей, ну буде десь однакова явка.

Прийшла на дільницю і студентка Вікторія. Минулого разу вона також приходила голосувати. Говорить: приходить висловити своє волевиявлення, адже вона – свідома громадянка.

Вікторія, полтавка

- Так, я голосувала минулого разу, тому що я свідомий громадянин своєї країни. Порушень не бачила, прийшла під вечір, тому що лише тоді виявилась вільна хвилинка.

Після закриття дільниці члени комісії почали підрахунок голосів.

Стрічка новин