Сьогодні проходить другий тур виборів міського голови Полтави

До нього потрапили Сергій Іващенко та ексмер Олександр Мамай. На відкритті однієї з дільниць міста побувала наша знімальна група. Як виявилось, там не були готові до першого снігу.

Виборчу дільницю №531243 відкривають вчасно о 8:00. Проте, потрапити сюди можуть на всі. Пандус для візочників перекритий огороджувальною стрічкою. А на сходах слизько. Ганна Олександрівна прийшла одна з перших. Без допомоги зайти до приміщення не може. 

Ганна Олександрівна, полтавка 

- Якщо б не помогла, ви мені не помогли, я не знаю, як би я пішла. Там можна впасти і поламати ногу. Та якби друга плитка була, така щоб шорстка, або щось було таке шорстке, щоб людина могла піднятись. Для пожилих це дуже важко, навіть отой костиль не допоможе. Тому рано прийшла, щоб менше людей ходило.

Голова виборчої дільниці пояснює: про те, що пандус перекритий - не знала. 

Мар’яна Волощук, голова ДВК №531243

- Вибачаюсь, не звернула увагу, зараз виправимо.

Після розмови огороджувальну стрічку таки перерізали. Зі слизькими сходами теж планують щось зробити. 

Мар’яна Волощук, голова ДВК №531243

- Вирішуємо питання із директором школи. Тому що вчора погодні умови були одні, а сьогодні інші. Це зараз завгосп школи вирішить ці питання і ми виправимо.

Загалом, на дільниці не людно. Для виборців з ознаками ГРВІ – окрема кабінка. Аби туди не заходили всі, члени дільниці заклеїли її скотчем. За словами голови ДВК, усього на цій дільниці 2214 виборців, з них 9 можуть здійснити волевиявлення вдома. 

Поряд – дільниця №531248. Тут приміщення значно тісніше. Виборців тут зареєстровано на 134 менше. 

Сергій Гончар, голова ДВК №531248

- ТВК, звичайно, все це зареєстровано. Це ж вони видають приміщення і ми працюємо. У нас на 2 бюлетені від тих, що видано більше. Склали акт. Це нормальна процедура абсолютно. Ніяких порушень не було таких протизаконних.

Попри те, що місця для виборців небагато, скринька та кабінка для людей з ознаками ГРВІ стоять окремо від інших. 

Стрічка новин