Дільницю №531254 у Полтаві відкрили із запізненням

На дві години пізніше, аніж усі інші у Полтаві, відкрилася одна із виборчих дільниць у мікрорайоні Алмазний. Мешканці мікрорайону обурені тим, що вони дві години стояли в очікуванні відкриття, і ніхто їм не пояснював, чому дільниця не відкривається. На місці з'ясовувала причини Євгенія Манич.

Дільниця №531254, що по вулиці Івана Мазепи, 18, відкрилася не о 8 ранку, як мала би, а на дві години пізніше. Виборці, які прийшли здійснити своє волевиявлення, обурені: ніяких пояснень, чому не відкривається дільниця, вони не отримали ні від поліції, ні від самих членів ДВК.

полтавка

- Ніхто нічого не говорять, ніякої причини не говорять. І не говорять, коли це відкриється, ця дільниця. Так чого ждати, додому, звісно, підуть. Наступного разу ніхто не захоче взагалі приходити на ці вибори.

полтавка

- Поліція пройшла, нічого не сказала. Нам ніхто нічого не говорить. Ми сидимо очікуємо, виходить, то один вийшов сказав: 5-10 хвилин. Пройшло пів години, виходить, знову 5-10 хвилин, а толку немає ніякого.

Не отримала від в.о. голови ДВК пояснень і наша знімальна група. Він говорить: зараз у нього паніка та купа роботи.

в.о голови ДВК №531254

- Я не можу вам ніякі коментарі давати.

Як повідомляють у поліції, причина невчасного відкриття ДВК – через неявку членів дільничної виборчної комісії.

Роман Грішин, заступник начальника відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

- Була затримка по одній дільнично-виборчій комісії, що у Полтаві, яка відкрилася із значним запізненням на дві години. Зокрема, у зв’язку з несвоєчасною явкою членів ДВК. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, задокументували даний факт. Зараз він вже внесений до єдиного обліку і проводиться подальша перевірка.

Нині дільниця працює, але, як зазначають самі виборці, багато людей, які прийшли на ранок, вже не повернуться для того, аби проголосувати.

Стрічка новин