Черговий будинок – без газопостачання

Жителі будинку по вулиці Небесної Сотні, 11/31 скаржаться на відсутність газопостачання ще з 4 листопада. Кажуть, увесь цей час відчувають дискомофорт та намагаються повернути блакитне паливо в оселі. Сьогодні очікували на чергове зібрання. Що воно їм принесло – дивіться далі.

У дворі за адресою вул. Небесної Сотні, 11/31 зібрання. Очікують на якогось керівника, який ніби-то має вирішити їх питання. А проблема – у відсутності газопостачання, якого у людей немає вже понад 2 тижні. 

Юрій Литвин, мешканець будинку 

- Ви бачите цю арку, там хтось із під'їзду, але я не знаю, чи є це причиною, тож хтось почав робити ремонт, утеплюючи арку. От там, зверху. Плитами теплоутримуючими. Нарушили вони там щось, чи не порушили, але з'явився запах газу. Викликали 104, приїхала бригада. І вони чи розбираючись, чи ні, на вході в будинок перекрили задвижку.

З того моменту газопостачання в будинку і зупинилося. Кажуть, це викликає неабиякий дискомфорт та незручності. Газовики, додає пані Надія, обіцяли ще вчора, що сьогодні буде газ. Але перед цим потрібно все перевірити. 

Надія Литвин, мешканка будинку 

- Побачимо, чи немає там витіку, і тоді сильніше пустять газ. Якщо ж буде витік, то будуть ходити по всіх квартирах. Завтра буде газ. А сьогодні сказали в 12 має приїхати якийсь великий начальник і буде вирішувати, що з нами робити.

Зачитують лист від «Полтавагаз» та дискутують про те, як же вирішити проблему з відсутністю газопостачання. Так люди чекають представників «Полтавагаз».

Анна Ружін, кореспондентка 

- Але за 40 хвилин з «Полтавагазу» так ніхто і не з'явився. Тож будемо телефонувати їх пресслужбі, щоб дізнатися, коли ж нарешті за даною адресою увімкнуть газ.

Ольга Артеменко, прессекретарка АТ «Полтавагазу»  

- За даною адресою фахівці виїжджали сьогодні для технічної перевірки мереж, і газових приладів, і технічної документації мешканців будинку окремо. Під час перевірки було виявлено ряд порушень, наприклад, самовільно встановлені і заміна газових приладів. Це найчастіше. А, згідно з правилами системи газопостачання, оператор ГРМ не має права відновлювати розподіл природного газу до таких споживачів. Мешканці не дали від'єднати окремо квартири від газової системи до усунення цих порушень. Саме через таких власників працівники АТ «Полтавагаз» не мають змоги відновити розподіл природного газу до будинку.

Інформацію про зустріч керівництва з мешканцями цього будинку у «Полтавагаз» спростували. Фахівці за даною адресою приїдуть у наступний робочий день та очікують на порозуміння з мешканцями.

Стрічка новин