Полтавські школярі здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами

Євгеній Осауленко та Олександр Порохня стали справжніми мотиваторами екологічних змін. Школярі Полтавщини дебютували із постерами на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами «WASTE MANAGEMENT SCHOOL RECYCLING». З одним із школярів поспілкувалась Анна Ружін.

Олександр Порохня із комунального закладу «Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області» у постері висвітлив тему переробки сміття. «Збережи природу та допоможи людям» – звучить заклик на плакаті. Працював юнак разом з однокласником Олександром. 

Олександр Порохня, переможець фестивалю соціальної реклами

- Ми зробили проєкт на тему: «Збереження природи», адже вважаємо, що це дуже важлива тема в 2020 році. Бо більше і більше людей викидують сміття на смітник, а не сортують його. А сортування сміття - це дуже гарна тема і це потрібно робити.

У конкурсі взяло участь 75 команд. Юні активісти створювали ролики, постери та зовнішню соціальну рекламу заради інформаційної еко просвіти, а також щоб нагадати людям про наслідки їхніх дій для планети. Про сам конкурс хлопцям розповіла вчителька хімії та біології Вікторія Бенедіс. Каже: у гімназії тема екології важлива, та й учні активно включаються в роботу. 

Вікторія Бенедіс, вчитель хімії та біології 

- Учні Розсошенської гімназії активно включаються у всі можливі проєкти. Сортування сміття, збір макулатури, ми зібрали 450 кілограмів макулатури на суму близько 1000 гривень і закупили інвентар для спортивної зали.

Ілюстрація хлопців змагалася за подарунковий сертифікат разом із роботами школярів із 44 навчальних закладів з 20 областей України.

Олександр Тищенко, переможець фестивалю соціальної реклами

- Ми не надіялись на те, що ми взагалі можемо виграти. Були дуже раді.

Ксенія Ренчковська, керівниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» в Україні

- Метою цього фестивалю було привернути увагу та показати, що дійсно екологічні питання на часі. І щоб діти долучилися, бо саме діти є рушієм в екологічній системі та в екологічному активізмі, і ми дійсно вважаємо, що діти можуть змінити цей світ.

Вікторія Бенедіс, вчитель хімії та біології 

- Отримали нагороди екшен-камери, які дозволять їм та іншим учням підключитися до цього проєкту в наступному році. Можливо, зробити відеорекламу або бігборд чи сітілайт. І взяти участь в таких номінаціях, і знову поборотися за перше місце.

Стрічка новин