Своє бачення недопущення хаосу в країні виклав і спікер Верховної Ради Олександр Мороз

На його думку, аби не відбулася узурпація влади в державі, парламент і надалі має функціонувати. Відтак, наступне його засідання планують провести після 20-го вересня. Про це він заявив на прес-конференції під час свого візиту до Полтави.

Олександр Мороз сказав, що не допустить хаосу в державі, саме тому він зібрав засіданння Верховної Ради 4-го вересня. Лідер соціалістів переконаний, що засідання ради потрібно проводити, щоб (цитата) «ніхто не спокусився скористатись правом розпустити парламент» на підставі того, що він не засідає впродовж 30-ти днів. Наступного тижня, зазначив Олександр Мороз, Верховна Рада не збиратиметься. А от числа після 20-го засідання буде, тоді й розглянуть проект бюджету, який, відповідно до бюджетного кодексу, Кабінет Міністрів має внести до 15-го вересня.

Що ж до складу парламенту 6-го скликання, то, переконаний Олександр Мороз, тут будуть представлені ті ж політичні сили, що діють зараз. Щоправда, говорить, у новій Верховній Раді буде менше «нашоукраїнців» та «бютівців». Голова Соціалістичної партії також наголосив, що для соціалістів природніше бути в коаліції з регіоналами. Адже, хоча і Партія регіонів, і БЮТ, і «Наша Україна – Народна самооборона» є (цитата) «політичними оформленнями бізнес-структур», все ж в Регіонах представлено промисловий і аграрний бізнес. А це, в свою чергу, – робочі місця та надходження до державного бюджету, тоді як опозиціонери представляють спекулятивний бізнес. У той же час голова соціалістів зазначив, що їх силі комфортніше було б у тій коаліції, де була б представлена ще одна соціалістична партія. Має свою думку Олександр Мороз і щодо всеукраїнського референдуму про статус російської мови.

Стрічка новин