У парку «Перемога» вкрали дерева та кущі

З парку «Перемога» зникло 19 дерев. Днями відвідувачі зеленої зони помітили, що невідомі вкрали так званий «сонячний сад», який посадили під час акції «Мільйон дерев за добу». За фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження.

Аліна Боровик, кореспондентка 

- Кілька днів тому навкруги було 20 дерев. Зараз тут залишився лише одинокий саджанець груші.

Фруктові дерева та кущі дерену на «Співочому полі» висадили місяць тому. Полтавці тоді долучились до Всеукраїнської акції «Мільйон дерев за добу». Заступниця директора парку «Перемога» Катерина Бабіч тільки-но вийшла з лікарняного. Одразу почула неприємну новину, більшість саджанців вкрали. 

Катерина Бабіч, заступниця директора парку «Перемога»

- Сума збитків цих саджанців, яких зараз немає, – близько 50 тисяч гривень. Наша дендролог виїжджала сюди на місце для того, щоб привезти ці саджанці. Це не просто, вибачте, прутики. Це були гарні сортові дерева плодові. Їх розмір був від 1,80 до 2-х метрів. Вони везлися сюди з розсадника не місцевого.

Про подію у поліції дізналась від представників ЗМІ. За фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження. 

Поліна Ларіна, головна спеціалістка відділу комунікацій ГУ НП Полтавщини

- Інформацію передали до полтавського відділу поліції. Її зареєстрували. Після опрацювання відомості внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікували як крадіжку. На часі поліція встановлює осіб, які можуть бути причетними до цього кримінального правопорушення.

Дирекція парку планує збільшити сітку камер та відновити «Сонячний сад».

Стрічка новин