В 109-му мікрорайоні – проблеми з опаленням

Питання полтавського 109-го мікрорайону – й досі в центрі уваги. Мешканці будинків по провулку Заячому 10а і 10б з початку опалювального сезону страждають від холоду. Люди кажуть: в квартирах позначка на термометрі тримається в межах 14-16 градусів. Чи є вирішення у цієї проблеми і хто за нього відповідає – дивіться у наступному сюжеті.

Ці світлини надсилали люди, які проживають у будинках Заячому 10а і 10б. Кажуть, така ситуація постійна, ще з початку опалювального сезону. Валерій Горобець розповідає: недавно купили квартиру і зіткнулия з проблемою холоду в квартирі. 

Валерій Горобець, скаржиться на низьку температуру повітря в квартирі 

- І зараз в людей 16 градусів. Три квартири різні заміряли, то 16 градусів. Вище не підіймається,і це ще морозів немає. Така ситуація. Нам утеплили теплотрасу, що йде за будинком, але це нічого не змінило. Я не заню, що буде, коли буде -10 чи -15. Малі діти, я не знаю, як вони будуть жити.

Грітися електроприладами, говорять мешканці, ризиковано – мережі старі і можуть не витримати. У багатох – маленькі діти. Тож єдиний порятунок для них наразі – добре одягатися.

Наталія, скаржиться на низьку температуру повітря в квартирі 

- Спимо в теплих піжамках, залишилось лише шапочку одягти, бо дитинка мерзне. Речі не сохнуть на батареї. Холодно, дуже холодно.

Кажуть: щороку ситуація була в принципі нормальна, але цьогоріч таке вперше.

Ганна, скаржиться на низьку температуру повітря в квартирі 

- Я на термометр намагаюся не дивитися і не засмучуватися. Якщо буду дитися, то тепліше не стане, а я засмучусь.

Опалюванням 109 мікрорайону і цих адрес займається ТОВ «Полтаватепло», але отримати коментар від їх представників нам не вдалося. Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко повідомив: про проблему знають і в найближчі терміни обіцяють її вирішити.

Олексій Чепурко, заступник Полтавського міського голови

- Ми виходимо на підписання договору. У нас є дійсно два будинки – Заячий 10а і Заячий 10б. І там в одному будинку зовсім все погано, а в іншому – наполовину. Слаба температура теплоносія і котельня на Квітучій не додавлює і не дає відповідної температури теплоносій. Я дуже сподіваюся, що до кінця тижня ми знайдемо порозуміння з «Полтавагаз», який дасть нам газопостачання, і запустимо котельню. Котельня готова, котел є, а зараз монтуємо вже новий котел.

Стрічка новин