У Полтаві проходить Всеукраїнська акція «Простягни свою руку убогому»

Представники благодійного фонду «Карітас Полтава» щосереди годують нужденних та безхатченків. Де саме роздають їжу і як долучитися до акції – далі у сюжеті.

З початком холодів по всій Україні оголошено акцію «Простягни свою руку убогому». В такий період безхатченки найбільше потребують допомоги. За словами заступниці директора благодійного фонду «Карітас Полтава», протягом тижня небайдужі полтавці приносили в організацію домашню консервацію, різні продукти харчування, теплий одяг, засоби гігієни. Усе це потім розподіляють і віддають тим, хто цього потребує. Зараз їжу роздають на території Південного залізничного вокзалу. 

Оксана Дейнега, заступниця директора БФ «Карітас Полтава»

- Ми знаємо три таких точки, тому зараз поїдемо в район старої автостанції. І знаємо, що в районі обласної лікарні є такі місця. І просимо зараз полтавців, якщо ви чуєте це повідомлення і знаєте місця, де збираються люди, яким потрібна зараз допомога, будь ласка, повідомляйте в «Карітас Полтава», і ми обов’язково будемо намагатися їм допомагати.

Про місця, де будуть годувати, «Карітас Полтава» попереджає заздалегідь. Марія говорить, що у вівторок на Південний вокзал приходила жінка і говорила усім про акцію.

Марія, полтавка

- Приходьте завтра в 16:00, буде годування. Приходьте, передайте ще може комусь, щоб люди приходили.

В середньому, отримати гарячі обіди приходять від 20 до 40 осіб. Сьогодні це гречана каша, соління, а також теплий бульйон і булочка. Обов’язково в такому обіді має бути щось гаряче, щоб люди могли зігрітися в таку холодну пору року. 

- Я вдячна людям, які турбуються про людей, допомагають по-всякому. Люди дуже потребують тепер. Погані умови у всіх, притулку немає у багатьох. Як їм допомогти, я не знаю. Люди страждають від цього всього, від такого життя. Життя тепер не дуже для кожної людини, важко вижити в цих умовах. Але знаходяться люди, які проявляють доброту, чуйність. Дякую їм за це.

Оксана Дейнега, заступниця директора БФ «Карітас Полтава»

- Ми також запрошуємо долучитися до нас і підприємців, тому що ця акція довготривала. Буде вона тривати аж до завершення холодів, тому нам потрібна така суттєва допомога. Тому всі, хто небайдужий, просимо долучатися і допомагати тим, хто цього найбільше потребує.

Така благодійна акція буде проходити щосереди. Якщо маєте можливість – долучайтеся.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію