Наскільки НГУ готова до проведення багатонаціональних навчань?

Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів НГУ відвідали представники 7 країн-партнерів, щоб ознайомитися з функціями та завданнями Нацгвардії, а також оцінити спроможності Міжнародного центру до проведення багатонаціональних навчань.

Починаючи з 2015 року, Нацгвардія долучається до основних міжнародних навчань, у тому числі й до наймасштабніших українсько-американських навчань на території України «Rapid Trident».

Володимир Грабчак, начальник управління міжнародного співробітництва НГУ

- Основна мета цього візиту - це ознайомити наших партнерів з НГУ, з її місцем та роллю в системі охорони держави. Основними функціями та завданнями, а також представити наш навчальний центр НГУ як локацію для проведення міжнародних навчань, які проводяться на території України.

У Національній гвардії України переконані, що долучення Міжнародного центру підготовки підрозділів НГУ та використання бойового досвіду гвардії – унікальна можливість розширити географію проведення навчань. 

Руслан Музичук, прессекретар командувача НГУ 

- Тут проводять навчання не лише з підрозділами НГУ, а також з предствниками інших відомств секторів безпеки та оборони. Крім цього, тут цього року готували штаб зведеного батальйону НГУ, який брав участь в українсько-американських навчаннях «Rapid Trident». І за оцінками наших міжнародних партнерів, керівництва НГУ та учасників, він показав досить великий рівень і злагодженості, і підготовки. 

Представники країн-партнерів підтримали пропозицію НГУ щодо визначення Міжнародного центру підготовки підрозділів Нацгвардії додатковою локацією для проведення багатонаціональних навчань, оскільки це дозволить урізноманітнити умови проведення навчань та максимально наблизити їх до реальних бойових умов.

Брітані Стюарт, аташе з питань оборони, старший представник Міністерства Оборони США

- На даній території, що я побачила, є багато можливостей провести спільні великомасштабні навчання.

Стрічка новин