У Києві під стінами Верховної ради зранку мітингували підприємці

Вони вимагали залишитися на спрощеній системі оподаткування і скасувати запровадження касових апаратів. Подробиці – у сюжеті далі.

Скасувати запровадження касових апаратів, натомість залишити спрощену систему оподаткування. Сьогодні з такими вимогами декілька тисяч підприємців зібралися під стінами Верховної ради на акцію SAVEФОП. Пан Андрій приїхав на протест із Харкова.

Андрій Шевцов, учасник акції SAVEФОП

- Ми годуємо сім'ю, ми ні від кого не залежимо. Ми свої сім'ї, своїх батьків, своїх дітей самі забезпечуємо. Ми не просимо у держави нічого, ми просимо дати нам працювати. Щоб ми могли спокійно вести свою підприємницьку діяльність.

Мітингувальники вимагали ухвалити законопроєкти, спрямовані на захист спрощеної системи оподаткування й обліку та звітності. Якщо ж поправки не приймуть, у бізнесу просто не вистачить коштів на нових співробітників.

Катерина Іляшенко, учасниця акції SAVEФОП

- Потрібен новий бухгалтер, котрий буде коштувати 15-20 тисяч, скільки точно - невідомо. Якщо зараз багато самі звертаються до податкової, ведуть самі бухоблік, бо на єдиній системі оподаткування. На спрощеній, тобто, це повинно бути просто. Але зараз її хочуть просто знищити.

Між мітингувальниками та правоохоронцями впродовж дня відбулися невеличкі сутички. Учасники мітингу зупиняли нардепів перед входом до Верховної ради.

Андрій Шевцов, учасник акції SAVEФОП

- Сьогодні на акції ми зупиняли депутатів перед входом у Верховну раду і кожного запитували: голосує він за цей законопроєкт, чи ні. Вони були в розгубленості, вони не очікували від нас такої наполегливості. Але, в усякому разі, сьогодні ми домоглися того, що представники всіх фракцій підтримали нас і в черговий раз пообіцяли прийняти законопроєкт з поправками.

Загалом під Верховною Радою мітингували 5 тисяч підприємців. Про це повідомляють у громадській організації SAVEФОП.

Стрічка новин