«Автотранс» оновив автозаправний комплекс на Полтавщині

У місті Глобине збільшили кількість колонок та облаштували мінімаркет. Які нові можливості з'явились у клієнтів – дивіться у наступному сюжеті.

«Автотранс» презентував оновлену заправку з мінімаркетом у місті Глобине Полтавської області. Тут відкрили магазин з товарами, які мають попит у споживачів, кафе з зоною для відпочинку.

Денис Копил, керівник відділу маркетингу «Автотранс»

- Оновленням АЗК і відкриття об’єктом у місті Глобине ми хочемо донести нашим клієнтам ті якісні зміни, які відбуваються у нашій компанії. Даний об’єкт був повністю реконструйований 100%. Ми додали потужності паливним насосам. Вони тепер прокачують пальне швидше. Тобто, затримка на АЗК зменшується, зменшуються черги.

У мережі автозаправок «Автотранс» реалізують винятково заводське пальне без домішок та без втручання в склад. Також у компанії готують декілька оновлень для зручності клієнтів та покращення сервісу. Клієнти послугами задоволені. 

- Подобається. Інтер’єр, увага, відношення.

- Дуже класно. Молодці. Дуже сучасно все. Я давно тут заправляюсь, постійно. Мені дуже все сподобалось, якість палива, мене дуже все влаштовує.

Серед постійних клієнтів «Автотранс» – Віталій Пшінник. Він брав участь у розіграші подарунків до 20-тиріччя компанії. Отримав головний приз – авто Citroen. Тепер на своїй машині приїхав на оновлений автозаправний комплекс. 

Віталій Пшінник, переможець розіграшу від «Автотранс» 

- Заправляюсь дуже давно уже. Навіть не пам’ятаю, з якого року. Після того, що тут було і що стало, – це 2 великі різниці.

Мережа автозаправок «Автотранс» має 20 років досвіду реалізації заводського пального. Компанія має десятки тисяч постійних клієнтів. 

Стрічка новин