Будівельна готовність підземного паркінгу для "швидких" – понад 80%

Будівельна готовність підземного паркінгу для "швидких" – понад 80%

В області також тривають реконструкція і капітальний ремонт приймальних відділень

Із 14 проєктів, які фінансуються у поточному році за кошти Державного фонду регіонального розвитку, будівництво 5 об’єктів уже завершено. Це ЦНАП у Полтаві, школа в Заводському Лохвицького району, реконструкція й термомодернізація Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Карлівського району, реконструкція ДНЗ у Піщаному Кременчуцького району і ДНЗ №1 "Теремок" у Лохвиці. По інших тривають роботи, частина об’єктів – на завершальній стадії.

Наразі область одержала із ДФРР близько 110 мільйонів гривень із передбачених майже 130. Про це повідомила начальник управління інвестиційної політики та соціально-трудових відносин Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Марія Долженко.

Розповіла, що у Полтаві триває реконструкція гаража під підземний паркінг. Його будівельна готовність зросла до 81 %. 95-відсоткова готовність – у Лубенського ДНЗ "Берізка", поліпшилися й показники стану реконструкції стадіону в селі Бутенки Кобеляцього району. Споруда готова на 70 %.

"У Миргороді, по вулиці Гоголя, прокладають велосипедні доріжки. Їхня готовність – 87 відсотків. Виконані роботи із влаштування дорожнього корита, установки бордюрів, укладки основи, щебеню та асфальту на 3,8 кілометра із 5,1 кілометра запланованих, – розповіла Марія Долженко. – Триває реалізація проєкту із впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади міста Кременчука. Уже встановлені 240 камер відеоспостереження – по 16 на 15 школах. Наступний етап – закупівля і встановлення обладнання системи оповіщення. Аукціон відбувся, заплановане підписання договору".

В області також тривають реконструкція і капітальний ремонт приймальних відділень. На чотирьох із них – у Гадяцькій та Хорольській ЦРЛ, Лубенській лікарні інтенсивного лікування, Горішньоплавнівській міській лікарні – відбуваються будівельні роботи. По 1-ій міській клінічній лікарні у Полтаві й лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» визначені переможці аукціонів, оформлюють необхідні документи, по Миргородській ЦРЛ триває визначення переможця.

Стрічка новин