На Полтавщині функціонує інформаційна платформа "Допомога поруч"

На Полтавщині функціонує інформаційна платформа "Допомога поруч"

Такий соціальний проєкт створений для надання адресної допомоги найбільш уразливим категоріям населення в період карантину.

У межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України №287 від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» продовжує функціонувати інформаційна платформа «Допомога поруч», що розміщена за посиланням.

У Полтавській ОДА нагадують, що жителі області також можуть звертатися на "гарячу" лінію облдержадміністрації за номером 0-800-502-230.

Цей соціальний проєкт, який створений для надання адресної допомоги найбільш уразливим категоріям населення в період карантину, об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через "гарячі" телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

З метою виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення забезпечено постійну роботу обласної "гарячої" телефонної лінії з питань соціального захисту населення – 0800-500-620.

Також продовжують працювати телефонні лінії в місцевих органах влади, органах соціального захисту населення. 

Стрічка новин