В Омельницькій ОТГ працює сучасний ЦНАП

Там надають понад 150 послуг. Головне приміщення знаходиться у селі Омельник. Ще три віддалених робочих місця адміністраторів – у селах Рокитне, Демидівка та Запсілля. Тож мешканці громади можуть отримувати адмінпослуги там, де ближче. 

Цей ЦНАП став кращим на Полтавщині у 2018-му році. Робочі місця тут обладнані сучасною технікою. Робота центру організована в форматі «відкритого простору». Понад 5,5 тисяч мешканців громади отримали доступ до якісних адміністративних послуг у комфортних умовах.

Юлія Прокопенко, адміністраторка ЦНАПу

- Наш ЦНАП надає 152 послуги. Сюди включається як і державна реєстрація не рухомого майна, реєстрація місця проживання, довідки різного характеру. З новим програмним забезпеченням зменшує навантаження на працівника ЦНАПу і збільшує кількість прийому відвідувачів.

У приміщенні, де відкрився ЦНАП, зробили ремонт за допомогою фінансової підтримки від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Програмне забезпечення отримали за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Команда працівників завершила п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами. 

Світлана Неіленко, перша заступниця сільського голови с.Омельник

- Ми прийняли рішення взяти участь у конкурсі ще у 15-му році. Ми потрапили до переліку фіналістів, і GIZ нам виділив кошти і допоміг зробити такий прекрасний ЦНАП. Сума фінансування становила 1 млн 137 тисяч. грн. У 2018-му році ми стали учасниками конкурсу від U-LEAD з Європою і отримали кошти на матеріальне забезпечення та програмне забезпечення – це 200 тисяч гривень.

Поряд з ЦНАПом – молодіжний HUB. Це простір, куди приходять розкрити свої таланти та потенціал. Відвідувачів ділять на різні вікові групи. У HUB приходять дітки з 4 років. Найстаршим вихованцям – 35. Тут популяризують здоровий спосіб життя, проводять спортивні та культурні заходи. 

Ольга Довгань, директорка молодіжного HUBу «Молодь діє»

- У нас є обладнання, меблі, принтер, ноутбук, фліпчарт, дошка інтерактивна. Є усе. Бажання у нас також є. Ми працюємо, думаю, що і будемо працювати. Коли ти приходиш і бачиш ці очі дітей, ти не можеш зупинятися на досягнутому.

Світлана Неіленко, перша заступниця сільського голови с.Омельник

- Завдячуючи такому проєкту як GIZ, ми маємо змогу змінювати наших дітей на краще. А найголовніше – це згуртовує нашу громаду. Це – наша гордість. Я хочу сказати не як працівник виконавчого комітету, а як мама, що це змінює наших дітей на краще. І національно-патріотичне виховання – це безпосередньо.

Стрічка новин