Телеканал «Центральний» – серед переможців конкурсу «Журналісти проти епідемії»

Його організувала Національна Спілка журналістів України. Урочиста церемонія нагородження відбулася у Києві. Через карантин кількість присутніх на заході у столиці була обмежена. Працівники «Центрального» спостерігали за нею через мережу Zoom.

Творчі змагання для майстрів пера і мікрофону проводили до Дня журналіста. У зв’язку із поширенням у світі COVID-19 тематика традиційного щорічного конкурсу НСЖУ була спрямована на висвітлення боротьби з пандемією. Підсумки конкурсу оголосили ще влітку. Але на певний час Cпілка відклала вручення відзнак. Сподівалися, стримуючі карантинні фактори незабаром минуть. Однак випробування суспільства пандемією триває і досі. Тому, урочистості пройшли у Києві з обмеженим колом учасників напередодні ще одного професійного свята.

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України

- Сьогодні всі українські журналісти відзначають друге професійне свято - День працівника ТБ і радіомовлення, але оскільки сьогодні професія настільки мультимедійна, то, відповідно, журналісти знімають ролики, розміщують різну інформацію - ми вважаємо, що це ще один день журналіста.

Працівники «Центрального» за урочистостями спостерігали у редакції телеканалу через мережу Zoom. Серед переможців конкурсу «Журналісти проти епідемії» був і наш телеканал. Освітній проєкт «Навчаємося вдома» високо оцінили журі в номінації «Краща журналістська акція». 

Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України

- У номінації «Журналістська акція» ми відзначили зусилля команди телеканалу «Центрального». Зі створення спеціальних онлайн-уроків для найменших. Коли на карантині школи не працювали, відповідно, якраз для молодших класів саме «Центральний» створив такі відео-уроки.

Відео-уроки для молодших школярів транслювалися в ефірі «Центрального», також були у вільному доступі на каналі YouTube. Ця акція тоді знайшла чимало позитивних відгуків від глядачів. Нині ж вона здобула й почесну конкурсну відзнаку.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Дуже приємно, що цьогоріч знову колектив телеканалу «Центральний» – серед лауреатів, переможців творчих конкурсів Національної спілки журналістів України. Зібралися тут на телеканалі. І вислухали усі ті приємні слова, усі ті поздоровлення, які лунали на нашу адресу. І також приєдналися і привітали наших колег із цим професійним святом. А також усіх лауреатів і переможців творчих конкурсів.

Стрічка новин