В Україні запустили кампанію для дошкільнят НУМО

В Україні запустили кампанію для дошкільнят НУМО

У рамках НУМО фахівці розробили інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят і підготувати їх до школи.

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ Україна запускають кампанію НУМО про важливість дошкільного розвитку, яку розробили, щоб допомагати батькам розвивати навички у дітей, повідомляє пресслужба МОН.

"Розвиток якісної та доступної дошкільної освіти є дуже важливим. Особливо актуально це в контексті Нової української школи: дошкілля має бути синхронізоване з реформою НУШ і максимально готувати дітей до школи та життя. Батьки також повинні розуміти, що вони впливають на розвиток дітей у цей період. Завдяки нашим партнерам ЮНІСЕФ в Україні в межах кампанії НУМО розроблено спеціальні інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят і підготувати їх до школи. Адже результатом якісної дошкільної освіти є готовність дитини до подальших етапів життя, пов’язаних зі здобуттям нових знань та формуванням навичок і вмінь", – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет. 

Відзначається, що кампанія НУМО допоможе батькам краще зрозуміти важливість якісного навчання дитини, поняття м'яких навичок (soft skills), методології та практики розвитку м'яких навичок і технічних навичок (hard skills).

У Міносвіти розробили контент-платформу, яка буде надавати конкретні методики, вправи для розвитку певних навичок, інформацію про гармонійне спілкування з дитиною та матеріали для розвитку навичок дотримання санітарних правил і дистанції.

"Платформа виконує роль помічника для батьків дітей 3-6 років і вирішує завдання пошуку конкретної методики до конкретної ситуації розвитку дитини дошкільного віку. Numo_bot буде розсилати чіткі і зрозумілі вправи про те, як розвинути той чи інший навик у дошкільника", - додали в МОН.

Стрічка новин