Ці три фактори знижують наш імунітет

Ці три фактори знижують наш імунітет

Імунітет – це природні захисні сили, які є в будь-якому організмі. Їх забезпечує червоний кістковий мозок, лімфатичні вузли, селезінка та вилочкова залоза. Але є безліч факторів, які істотно знижують опірність організму до різних хвороб.

Антибіотики. Антибактеріальні засоби, якщо приймати їх безконтрольно, сприяють пригніченню природних захисних сил. При попаданні в організм, антибіотики знищують не тільки хвороботворні збудники, але діють на всі бактерії, в тому числі і корисні, які необхідні для життєдіяльності людини. Якщо в організмі відсутні необхідні мікроорганізми, то слизова кишечника починає поглинати токсичні речовини, а імунна система слабшає.

Жорсткі дієти. Часто бажання мати модні пропорції фігури змушує слідувати рекламованим низькокалорійним дієтам, і здійснювати самостійно детокс процедури. Слід усвідомлювати, що організм людини – це тендітна система. Різке коливання в його роботі, викликане жорсткою дієтою, в переважній більшості випадків, викликає серйозні захворювання, навіть якщо не відразу, і значно шкодить імунній системі.

Постійна самотність. Багато досліджень підтвердили, що люди, які відчувають постійне відчуття самотності і внаслідок цього, пригнічений стан, страждають від поганого імунітету. Більшість людей зізнаються, що відчувають сильну самотність і соціальну ізоляцію. Частина з них, при цьому, живе з родичами в сім'ї.

Стрічка новин