Сьогодні в інтернаті для дітей-сиріт №2 пройшла урочиста лінійка з приводу вручення паспортів громадянина України п'ятьом вихованцям цього закладу

Загалом же з початку року в області паспорт отримало майже чотирнадцять тисяч юнаків та дівчат. Не оминули правоохоронці у своїх вітаннях і тему отримання закордонних паспортів нового зрака, тим паче, їх зараз отримати – не проблема.

В інтернаті №2 для дітей-сиріт паспорти громадянина України отримали п'ять юнаків та дівчат. А ще, крім письмових привітань від Президента, фахівці відділу у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб вручили їм подарунки. Востаннє правоохоронці у закладі були першого вересня: тоді десять учнів також офіційно поповнили ряди громадян держави. Загалом же з початку року основний документ вручили майже 14 000 юних полтавців у 640 установах.

Якщо із паспортами громадянина держави все зрозуміло, то з закордонними ситуація залишається напруженою. Як запевнив виконуючий обов'язки начальника відділу у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб Роман Бурнаховський, нині величезних черг, які раніше розпочиналися о четвертій ранку, вже немає – фахівці установи починають приймати з восьмої й закінчують о двадцятій годині. До того ж з 3 вересня відділ працюватиме і в суботу.

Стрічка новин