Відзначать переможців конкурсу "Журналісти проти епідемії"!

Відзначать переможців конкурсу "Журналісти проти епідемії"!

Цьогоріч у зв’язку з загрозливим поширенням у світі нового вірусу COVID-19 тематика нашого традиційного щорічного конкурсу до Дня журналіста була спрямована на висвітлення цієї найактуальнішої проблеми – боротьби з пандемією. 

У НСЖУ оголосили підсумки цього конкурсу в День журналіста і на певний час відклали вручення нагород і відзнак, сподіваючись, що стримуючі карантинні фактори, які на той час не сприяли належному пошануванню переможців, незабаром минуть. Однак випробування суспільства пандемією триває і досі й не дає нам можливості вручити лауреатам нагороди широко й урочисто, як це відбувалось раніше.

"Та відзнаки все ж мають знайти своїх господарів. Ми вирішили з огляду на карантинні обмеження здійснити церемонію вручення нагород у значно вужчому форматі, з максимальним дотриманням усіх вимог запобігання розповсюдженню хвороби. При цьому хочемо об’єднати два професійних свята, оскільки 16 листопада відзначається День працівників радіо, телебачення та зв’язку", - повідомив голова НСЖУ України Сергій Томіленко.

16 листопада о 14-30 в Національній спілці журналістів України (Київ, Хрещатик, 27-А) відбудеться церемонія нагородження переможців щорічного творчого конкурсу Національної спілки журналістів України "Журналісти проти епідемії". З об’єктивних причин її планують з обмеженою кількістю присутніх учасників, але приєднатись до неї можна буде широкому колу учасників конкурсу, лауреатів та всіх охочих через мережу Zoom. Церемонія пройде у форматі дискусії про роль журналістів та медіа в умовах нинішньої епідемії.

Стрічка новин