Останнє слово Наталії Саєнко на судовому засіданні

«Я не винна і прошу зняти всі обвинувачення!». Такими були останні слова на судовому засіданні підозрюваної у справі ДТП загиблого Артема Левченка Наталії Саєнко.

В Октябрському райсуді провели останнє засідання, де слово надали обвинувачуваній у справі. Жінка свою вину не визнає і просить її виправдати.

Прокуратура та потерпілі просять іншого: 8 років ув’язнення для Наталії Саєнко. У якості доказів наводять те, що жінка говорила по телефону за кермом, перевищила швидкість та залишила потерпілого в небезпеці.

Наталія Саєнко, обвинувачувана 

- Хочу сказати, що в той день правила дорожнього руху я не порушувала, швидкості автомобіля я не перевищувала. Хочу сказати, якби хлопчик переводив велосипед в руках, мабуть, такого страшного горя не сталося. Дійсно, сталося велике горе і мені дуже шкода. Я розумію трагедію сім’ї потерпілих. Вони втратили саму близьку людину. Але уникнути ДТП я не могла, він їхав на дуже великій швидкості.

Суддя Анатолій Савченко оголосив, що суд виходить до нарадчої кімнати. Оголошення вироку відбудеться 25 листопада о 15 годині.

Стрічка новин