У сільській школі створили ресурсну кімнату

У рамках Нової української школи у селі Омельник Кременчуцького району облаштували спеціальний клас для дітей з особливими потребами. Там після уроків учні можуть порелаксувати та поспілкуватись з психологом. Яка роль ресурсних кімнат у школах – дивіться у наступному сюжеті.

Ресурсна кімната – це спеціально організований простір для розвитку та гармонізації психоемоційного стану. Її можуть облаштовувати як у загальноосвітніх навчальних закладах, так і в закладах з інклюзивною формою навчання. В Омельницькій школі навчаються діти з особливими освітніми потребами. Тому тут вирішили, ресурсна кімната потрібна. 

Людмила Карпенко, заступниця директора з виховної роботи Омельницької школи

- Кімната почала своє функціонування у минулому навчальному році. Це є свого роду така територія для психоемоційного розвантаження учнів. Саме тут працює соціально-психологічна служба у складі соціального педагога, практичного психолога, яка працює з дітками з особливими освітніми потребами.

Завдання ресурсної кімнати – відновити психоемоційний баланс дітей. Тут намагались облаштувати максимально затишну атмосферу. Для педагогів важливо, щоб всі почувались у стінах школи комфортно. 

Людмила Карпенко, заступниця директора з виховної роботи Омельницької школи

- Дітки дуже полюбляють гімнастику для ніжок. Ми знаємо добре, і діти добре знають, що саме нервові закінчення на підошвах ніг відповідають за багато функцій в організмі. Тому вони із задоволенням роззуваються і завдяки цим масажерам вони масажують ніжки.

Окрім ресурсної кімнати у школі, в Омельницькій громаді діє інклюзивно-ресурсний центр. Там близько 30-ти маленьких вихованців. 

Світлана Неіленко, перша заступниця сільського голови с.Омельник

- Ми хочемо наблизити наших діток, надати їм якнайкращі освітні послуги і зменшити ризик того, що дітки не будуть сприймати як особливих, а будуть якнайшвидше приймати їх у колектив, могли порозумітися та знайти спільні теми.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію