Остання сесія Полтавської обласної ради VII скликання

Останнє сесійне засідання обласних депутатів цієї каденції. Третє засідання тридцять четвертої сесії 7-го скликанання таки провели. Спочатку не вистачало кворуму, але після нетривалого очікування депутати з'явилися. Проголосували за важливі питання порядку денного, цим і завершили свою п'ятирічну каденцію.

Третє засідання тридцять четвертої сесії 7-го скликанання Полтавської обласної ради, але в залі не вистачає депутатів для кворуму. Голосувати мають за питання, які залишилися на порядку денному з попередніх засідань. Серед них – і передача кардіодиспансеру. Рішення передбачає безоплатну передачу корпусу інтервенційної кардіології та реабілітації з балансу Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА на баланс КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр Полтавської обласної ради».

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- Це дасть можливість керівництву профільного комунального підприємства та лікарняному закладу заключати договори на постачання тепло-, електро- та водоресурсів. Дуже важливо, щоб депутати акумулювали всю свою енергію на крайню сесію нашої каденції.

Депутати підтримали це питання, тож корпус кардіодиспансеру став власністю диспансеру медзакладу. Це тепер дозволить медикам укласти договори на надання комунальних послуг та запустити його роботу. 

Голосували обранці ще за низку питань, які стосуються кадрових змін та виділення фінансування. Сесія пройшла швидко, але продуктивно. Менш ніж за годину засідання закрили. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- Я гордий тим, що ми складаємо повноваження депутатів сьомої каденції, всі живі, колеги. І місцями здорові. Хочу в першу чергу побажати всім здоров'я, рідним та близьким, народу України.

Голова Полтавської облради додав: сподівається, що депутати нової каденції працюватимуть так же продуктивно.

Таким було останнє сесійне засідання. Наступне проведуть уже депутати нового скликання.

Стрічка новин