У Полтаві попрощалися з відомим військовим лікарем

Сьогодні на території Полтавської обласної клінічної лікарні попрощалися із відомим лікарем Віталієм Нетребовським. Внаслідок ускладнень від коронавірусної інфекції, він пішов із життя у віці 55 років. Попрощатися з ним прийшли його колеги, рідні та знайомі.  

Віталій Нетребовський працював завідувачем неврологічного відділення 3-ї міської клінічної лікарні. Медицині він посвятив себе у 19 років і до останнього дня життя був їй вірний. Останні місяці своєї діяльності лікар самовіддано рятував життя пацієнтів з гострою респіраторною хворобою, спричиненою вірусом COVID-19. Колеги його поважали, а пацієнти – цінували.

Олена, однокурсниця

- Він все своє життя поклав на благо здоров’я людей. Рятував наших бійців в АТО, рятував пацієнтів з COVIDом, а сам не зміг вберегтись. Сум, жаль і неприйняття цієї події не дає спокою. 

Колеги говорять: він завжди був готовий протягнути руку допомоги кожному, хто цього потребував. 

Лариса, однокурсниця

- Коли вже смерть приходить так близько, це страшно. Дуже інтелігентна людина, дуже чуйна, розумна, талановита, добра. Ви знаєте, ми не можемо цього поки прийняти. 

Віталій Анатолійович був ще й військовим лікарем. До 2016 року він виконував свій громадянський обов’язок у зоні проведення бойових дій на сході України. Військові колеги згадують, до 28 ОМБР Віталій приєднався у найважчий для країни час – у 2014. Там він зарекомендував себе як чудовий професіонал та допоміг багатьом бійцям на передовій.

Руслан Махов, товариш по службі

- Ми познайомилися з ним у 2015 році, разом служили: Станиця Луганська, Щастя, Широкий. Ніколи Віталій Анатолійович нікому не відмовляв: військових лікував, цивільних лікував. Знаєте, медицина не має меж, а це фахівець від Бога, друг, товариш, брат. Але потрібно вшанувати пам’ять, бо така людина раз на сто років народжується. Це людина з великої літери.

Працьовитий та відповідальний, відданий своїй справі та людям, мудрий керівник, добрий та надійний друг. Таким він і залишиться у пам'яті рідних, близьких, колег, усіх, хто його знав та любив.

Стрічка новин