Степанова обурив допис "Епіцентру" про 72-годинну пʼятницю

Степанова обурив допис "Епіцентру" про 72-годинну пʼятницю

У торговельній мережі коментувати ситуацію відмовились.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 12 листопада висловив обурення через допис торговельної мережі «Епіцентр» про те, що магазини планують влаштувати "подовжену" п’ятницю, напередодні запровадженого урядом карантину вихідного дня, передає Радіо Свобода.

"Скажу вам відверто, мене просто обурив пост у соціальних мережах від «Епіцентру». Як там було? Продовжуємо п’ятницю 72 години. Хочете покуражитися? Хочете робити фарс на здоров’ї людей? Поїхали зі мною в реанімацію! Покуражтесь перед людьми, які помирають кожного дня. Покуражтеся перед людьми, в очах яких єдине: «Допоможіть, будь ласка». Покуражтесь перед лікарями, які кожного дня роблять усе, щоб зберегти життя людей. Лікарі й медичні сестри, які борються за життя кожної людини, зі сльозами на очах, коли їм не вдається врятувати ту чи іншу людину, особливо коли це молода людина. Такий вам кураж потрібен?", – звернувся Степанов.

Міністр охорони здоров’я висловив упевненість, що «колеги по уряду, які відповідають за контроль, дадуть відповідь на цей фарс і цинізм».

Торговельна мережа «Епіцентр» опублікувала на своїх сторінках в соцмережах зображення фірмового магазину з текстом: «Увага, вводимо 72-годинну п’ятницю!». Фото супроводжували усміхнені смайлики і текст: "Продукти у нас є, вироби медичного призначення, ліки є, корм для тварин є. Завозимо пальне". 

Таке повідомлення з’явилося на тлі рішення уряду про те, що на вихідних матимуть право працювати лише магазини, де понад 60% асортименту складають продукти харчування, пальне, лікарські засоби та вироби медичного призначення, ветеринарні препаратами, корми.

Радіо Свобода намагалось отримати коментар від торговельної мережі «Епіцентр» щодо їхніх намірів працювати «довше» та щодо реакції на слова очільника МОЗ. Утім, у мережі від коментарів відмовились.

"Можете не договорювати запитання, збережемо час. У нас немає коментарів. Без коментарів", – відповіли у піар-відділі "Епіцентру".

Нагадаємо, рішення про карантин вихідного дня ухвалив Кабінет міністрів на своєму засіданні 11 листопада. Карантин діятиме впродовж шести вихідних днів – 14, 15, 21, 22, 28 та 29 листопада.

Стрічка новин