У Кременчуці провели майстер-клас для тих, хто хоче навчитися малювати аквареллю

Дві жінки – художниця і майстриня, об’єднали свої зусилля для того, щоб нести радість людям. Подробиці – у наступному сюжеті.

Ще наприкінці липня цього року художниця та авторка книг для дітей Оксана Бойко презентувала своє нове дітище – книгу розвиваючих розповідей «Моя історія життя. Щоденник ведмедика Тедді». У ній від імені плюшевого ведмежа розповідається історія його іграшкових друзів.

Оксана Бойко, художниця

- Моя авторська робота – і текст, і малюночки, які стали зразком для того, щоб бажаючі змогли навчитися акварельного живопису. Тобто, читаючи і роздивляючись цю книгу, ми вчилися писати такою складною і надзвичайно важливою технікою, як аквареллю.

З’ясувалося, що окрім художниці, серед любителів маленьких ведмедиків у Кременчуці була і майстриня Ніна Ковган. Два роки вона шиє іграшкових плюшевих ведмедів.

Ніна Ковган, майстриня

- Я шила, навчилася трохи писати. І у нас народилася під час цього курсу колаборація – я шию, Оксана малює.

Згодом художниця і майстриня перетворили своє спільне захоплення у співпрацю. Окрім іграшок, жінки почали виготовляти й сувенірну продукцію.

Ніна Ковган, майстриня

- Ми випускаємо листівки, календарі і чашки, друкуємо на чашках зображення.

Оксана Бойко, художниця

- Рік тому це була тільки мрія. А сьогодні реальна можливість поділитися цією мрією, цією теплою красою з людьми і сказати: які б не були часи, повинно бути те, що гріє душу.

Також майстрині стали проводити спільні майстер класи. Задля цього вони об’єдналися зі студією креативних мистецтв «Артельф». Остання, фінансуючись урядом Канади, допомагає безробітним жінкам, пенсіонерам та всім охочим створити власну справу.

Оксана Кузьменко, керівниця проєкту студії креативних мистецтв «Артельф»

- Наша студія підтримує тих жінок, які бажають, щоб їх хобі перетворилося на бізнес. Щоб те, що вони виготовляють своїми руками, приносило б їм якісь додаткові кошти.

Стрічка новин