Полтава приєдналася до Всеукраїнської акції #МаюПравоПрацювати

Боротьба з COVID-19 руйнує ресторанну індустрію в Україні. Про це кажуть представники цієї галузі. Заборона на роботу, неадекватні санітарні вимоги, перевірки, поліцейські рейди. Ресторатори говорять: їх заклади – не місце найбільшої небезпеки. Ресторани готові знову і знову дотримуватися безлічі правил, аби не наражати на небезпеку ані гостей, ані команду. Але їх не чують, тож цього дня, зранку, представники галузі провели Всеукраїнську акцію «Я маю право працювати». У Полтаві на акції була Анна Ружін.

З інформаційними плакатами та разом із каструлями, ополониками та кришками від каструль у руках. Усе – для створення шумового ефекту. Акція #МаюПравоПрацювати – Всеукраїнська, долучилась до неї і Полтава. Цього дня до будівель обласних державних адміністрацій України із вимогами послабити тиск на галузь через COVID-19 вийшли представники ресторанної галузі. 

- Кожний із нас заробляє чесною працею. Кожний із нас намагається хоч якимсь чином вибити ту саму підтримку від влади, яку ми щоразу не можемо отримати. Чому на даному етапі сьогодні зібралися всі власники різних закладів і також представники сфер культури.

Учасники акції вимагають: «Ні – карантину вихідного дня та іншим часовим обмеженням прав на роботу», а ще «Зачиняєте? – Платіть! Вимога компенсаційних заходів для галузі». 

Олександр Бережний, підприємець 

- Наразі ми працюємо, щоб вижити і щоб бізнес дожив до весни. Якщо знову почнуть закривати ще й на вихідний, то все. Адже 5 днів, які ми працюємо в будні, дають змогу гроші на те, щоб заплатити за комунальні витрати, на заробітну платню, податки, а ще аренду. І грошей не залишається. Я вже мовчу про якийсь прибуток.

Учасники акції хочуть донести владі недопустимість дискримінаційних обмежень галузі громадського харчування. Адже більшість підприємців і самих працівників не відійшли від весняного локдауну. Тож зараз хочуть або повний локадун, або ж їм не мають забороняти працювати. 

Ольга Денисовець, співорганізатор Всеукраїнської акції у м.Полтава 

- Рукавички, маски. Ми до цього вже звикли і це навіть не обговорюється. Постійна обробка рук та поверхонь, тобто, ми можемо з впевненістю сказати, що у нас навіть безпечніше, ніж в лікарні. За громадський транспорт я навіть не хочу говорити. Ми закриваємо ресторани на вихідні, але не закриваємо чомусь приміський транспорт.

Країни Європи розробили десятки сценаріїв підтримки ресторанного бізнесу – від звільнення від податків до виплати компенсацій найманим працівникам. Ресторани України у той же час не отримали жодних преференцій, додає Ольга. 

В акції, крім Полтави, взяли участь Київ, Львів, Луцьк, Харків, Рівне, Суми, Тернопіль, Запоріжжя, Маріуполь, Херсон, Івано-Франківськ, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Мелітополь. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію