Депутат Полтавської облради отримав майже 5 років за хабар

Валерій Прядко
Валерій Прядко

Колишній в. о. директора КП "Полтавафарм", депутат Полтавської облради Валерій Прядко отримав 4,5 років позбавлення волі.

Стільки ж отримав ексчиновник полтавського підприємства — Руслан Гнєздов. Таке рішення виніс Вищий антикорупційний суд України, повідомляє держорган в Facebook.

"ВАКС визнав винними і засудив депутата Полтавської обласної ради VII скликання і колишнього заступника начальника одного з відділів КП Полтавафарм", - йдеться в повідомленні пресслужби.

Слідство з'ясувало, що фігуранти справи хотіли дати хабар правоохоронцям в розмірі 35 тисяч гривень, щоб натомість отримати доступ до приміщень, де вони планували запустити виробництво наркотиків.

На оскарження рішення суду дається 30 днів. Щоб подати апеляцію, необхідно звернутися до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, Валерій Прядко, який у 2017 році виконував обов’язки директора Полтавського обласного комунального підприємства "Полтавафарм", спільно з заступником начальника відділу економічної безпеки цього підприємства, надали працівникам правоохоронного органу неправомірну вигоду у розмірі 35 тисяч гривень. За вказані кошти обвинувачені хотіли отримати дозвіл від Головного управління Національної поліції в Полтавській області на використання об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів щодо 34 аптечних закладів. 

Стрічка новин