У Полтавському районі вітчим побив пасинка

У Полтавському районі вітчим побив 11-річного пасинка. Про це розповів сам хлопчик, коли його знайшли поліцейські.

Тоді ж дитину одразу доправили до лікарні, де їй діагностували компресійний перелом хребта. Наразі хлопчик ще перебуває на лікуванні. За даними із соцмереж, постраждалий повідомив, що неодноразово отримував побої від вітчима. Зараз тривають перевірки стосовно заяви хлопчика про побиття.

Ірина Москаленко, начальниця відділу ювенальної превенції Полтавської області

- Коли хлопчика виписували, то він не хотів повертатися до родини. Було вжито усіх заходів для того, щоб тимчасово залишити його у лікарні для з’ясування усіх обставин і прийняття рішень по даній дитині. Зараз дитина поки що знаходиться у лікарні. Саме сьогодні буде проведено засідання опікунської ради для з’ясування усіх обставин і вирішення питання щодо подальшого повернення дитини до родини чи до опікунства бабусі. Відносно кривдника винесено тимчасовий припис, який ще діє, в якому встановлення обмеження щодо контакту з даною дитиною і в будь-який інший спосіб спілкування чи наближення.

Нині дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Полтавським районним відділенням поліції ГУНП Полтавщини за процесуального керівництва Полтавської місцевої прокуратури.

Стрічка новин