Розробляють програму розвитку та підтримки Полтавського аеропорту

Розробляють програму розвитку та підтримки Полтавського аеропорту

Відбулося перше засідання робочої групи з розробки програми розвитку та підтримки ПОКП "Аеропорт-Полтава" на 2021-2023 роки.

Із метою розробки Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава" на 2021-2023 роки наказом Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації створено робочу групу, до складу якої увійшли працівники Управління та ПОКП "Аеропорт-Полтава".

На засіданні обговорили основні напрями та заходи Програми, визначили обсяги та джерела їх фінансування. За результатами наради ПОКП "Аеропорт-Полтава" доручили підготувати обґрунтування та розрахунки обсягів фінансування запропонованих заходів Програми, повідомляють у Полтавській ОДА.

"Під час розробки Програми рекомендовано керуватися Порядком розроблення, затвердження регіональних цільових (комплексних) програм, моніторингу та звітності щодо їх виконання, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 14.07.2016 № 309", – йдеться у повідомленні.

Стрічка новин