У Полтаві зібралися на Всеукраїнську акцію #МаюПравоПрацювати

Фото Анни Ружін
Фото Анни Ружін

Мета акції: донести владі про недопустимість дискримінаційних обмежень галузі громадського харчування. 

11 листопада 2020 року 10:00 Українська ресторанна асоціація та Регіональні ресторанні об’єднання вийдуть також до Кабінету Міністрів та будівель обласної державної адміністрації України із вимогами послабити тиск на галузь через COVID-19.

В акції беруть участь міста: Київ, Львів, Луцьк, Харків, Рівне, Суми, Тернопіль, Полтава, Запоріжжя, Маріуполь, Херсон, Івано-Франківськ, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Мелітополь. 

Мітинг під Полтавською ОДА Мітинг під Полтавською ОДА

Сьогодні боротьба з COVID-19 руйнує ресторанну індустрію в Україні. Заборона на роботу, неадекватні санітарні вимоги, перевірки, поліцейські рейди, цькування в ЗМІ.

Мета акції: донести владі про недопустимість дискримінаційних обмежень галузі громадського харчування. Звернути увагу на проблему, яка наростає у галузі: велика кількість безробітних (до 1 мільйона працівників) через закриття або обмеженням у часі роботи багатьох закладів громадського харчування. Необхідність реальної грошової підтримки від влади працівників галузі громадського харчування у разі обмеження права на роботу.

Мітинг під Полтавською ОДА Мітинг під Полтавською ОДА

Мітинг під Полтавською ОДА Мітинг під Полтавською ОДА

Сюжет про акцію у Полтаві та Києві дивіться у вечірніх випусках новин.

Стрічка новин