Кременчук готується до новорічно-різдвяних свят

До Нового року ще більше, ніж півтора місяці. Але у Кременчуці вже почали готуватися до цих свят. Там встановлюють світлодіодну конструкцію. Як це відбувається, бачила наша знімальна група.

У Кременчуці, на місці так званого «законсервованого фонтана», у сквері імені Олега Бабаєва почали встановлювати світлодіодну конструкцію. Її розміри вражають.

Володимир Лисенко, начальник будівельного цеху КП «Благоустрій Кременчука» 

- Він у діаметрі 8 метрів і висотою 4,5 метри. Сьогодні ми повинні повністю встановити його і підключити до освітлення. Завтра ми будемо встановлювати зоряне небо, яке знаходиться вздовж сквера Бабаєва в бік вулиці Пролетарської.

Планується, що новорічно-різдвяний водограй усіма барвами засяє уже у день Святого Миколая – 19 грудня. Кременчужани кажуть, що вже з нетерпінням чекають цього моменту. Бо ж тоді у місті додасться святковості.

Олена, кременчужанка

- Взимку взагалі це казка якась. Тут всі приходять і слухають музику. Тут дуже весело. Тут дуже багато дітей. Відпочинок тут душевно, таке налаштування іде позитивне. Мені це подобається.

Поруч із світлодіодної конструкцією облаштовують і місце для охорони. Це – невеличкий будиночок, де можна погрітися та слугуватиме пунктом спостереження. Всі ці роботи у наддніпрянському місті стали початком підготовки до прийдешніх новорічно-різдвяних свят.

Стрічка новин