Деякі розважальні заклади порушують норми карантину

Столична поліція розпочала ще одне кримінальне провадження за фактом порушення санітарних правил і норм. «Замаскований» розважальний заклад всупереч обмежень працював на території Голосіївського району столиці після 22.00.

Клієнти могли потрапити всередину тільки після бронювання столика у телефонній розмові з адміністратором. 

Як повідомив начальник Голосіївського управління поліції Владислав Іщенко, незважаючи на те, що двері розважальної установи були зачинені, із залученням додаткових сил спецпризначенців провели невідкладний обшук. Станом на 22:30 там перебували працівники та клієнти. Під час слідчих дій виявили та вилучили докази, які підтверджують роботу закладу у заборонений час, а саме чеки, документацію, відео з камер спостереження та кошти. Розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 325 Кримінального кодексу України. Санкція передбачає штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Упродовж останніх вихідних перевірено майже 900 таких об’єктів, серед яких переважно розважальні та заклади харчування, ТРЦ тощо.  У 148 випадках задокументовано правопорушення та складено адміністративні протоколи на посадових осіб цих закладів, за що передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію