На Полтавщину прибули нові спецавто

80 нових аварійно-рятувальних машин вже відправились по всій Україні. Три із них потрапили до Полтавщини. Таке поповнення відбулося в рамках програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Укомплектовані такі спецавтівки усім необхідним для швидкісного порятунку. Більше про рятувальні машини дивіться далі.

Ось такий вигляд мають нові красені-позашляховики, які допомагатимуть рятувати людські життя. До області потрапило три спецавто. А саме – до Полтави, Миргорода та Великої Багачки. Як зазначають самі надзвичайники, таке розташування дозволить їм оперативно реагувати на аварійні ситуації на трасі М03 Київ-Харків-Довжанський.

Ігор Гетало, старший помічник начальника зміни ОКЦ 

- Головним управлінням ДСНС Полтавської області було отримано три спеціальних аварійно-рятувальних автомобіля легкого типу на базі автомобіля «Форд Рейнджер». Даний автомобіль призначений для проведення аварійно-рятувальних робіт під час ДТП.

Нові автівки покликані підвищити рівень ефективності роботи рятувальників, а також прискорити час реагування на виклики. Крім того, позашляховики мають високу прохідну спроможність.

Ігор Гетало, старший помічник начальника зміни ОКЦ 

- Завдяки даним автомобілям можна буде більш оперативно реагувати на надзвичайні події, які трапляються в нашому регіоні, і в першу чергу зменшити час прибуття до місця ДТП, місця, де воно сталося. Дані автівки у нас повнопривідні, так що на них можна буде вільно пересуватися і в зимовий час, і по бездоріжжю, і взагалі там, де навіть немає дороги можна буде їздити на цих авто.

Тож тепер рятувальники зможуть оперативно ліквідувати наслідки дорожньо-транспортних пригод, а також швидко виїхати на пошук постраждалих та надати їм домедичну допомогу.

Стрічка новин