У селах Кременчуцького району будують водогін

У центрі Омельницької ОТГ на Полтавщині коштом міжнародного проєкту облаштували нову систему водопостачання. Зараз там працюють над водовідведенням. В успішній громаді Кременчуцького району побувала наша знімальна група.

У селі Омельник на Полтавщині будують нову каналізацію. Водопостачання тут уже облаштували. Попередні системи збудовані понад 40 років тому. Через старі труби були постійні прориви та поломки. 

Олександр Андрейко, виконроб підрядної організації

- Початок робіт у нас був у березні. На даний час ми уже практично завершуємо будівництво. У нас залишилося десь метрів 80 прокласти каналізаційної труби, і буквально тут поряд ми врізаємось в КНС. Вона у нас уже побудована.

Мова йде про каналізаційну насосну станцію. А зараз працюють над самотічною каналізацією у дворах будинків. 

Олександр Андрейко, виконроб підрядної організації

- До кінця листопада, може, на початку грудня ми будемо робити перший запуск, перше підключення будинків житлових. Плануємо введення в експлуатацію.

Систему водопостачання та водовідведення будують завдяки швейцарсько-українському проєкту DESPRO. Омельницька ОТГ виграла у конкурсі підтримки децентралізації в Україні. Водопостачання облаштували у ще одному селі громади – П’ятихатки. 

Світлана Неіленко, перша заступниця сільського голови с.Омельник 

- «Ми почали з ними співпрацювати ще до об’єднання з 15 року. Спочатку це були кошти лише на Омельник, потім був підписаний договір, також грантова програма продовжена. Будувалися відразу П’ятихатки, потім знову на Омельник, але каналізація, тобто, водовідведення система. Також ми розробили з ними стратегію розвитку забезпечення питною водою населених пунктів Омельницької ОТГ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію