Ситуація із поширенням коронавірусної інфекції в країні загострюється

За минулий тиждень COVID-19 було підтверджено у 66 824 осіб, що майже на 13 500 більше, ніж позаминулого тижня. До медичних закладів було госпіталізовано 9 234 особи – це на 2 тисячі більше в порівнянні з попереднім тижнем. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Про стан боротьби із хворобою в країні та на Полтавщині дивіться далі.

За попередній тиждень до медичних закладів було госпіталізовано 9 234 особи – це на 2 тисячі більше, аніж тижнем раніше.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України

- За минулий тиждень у нас було госпіталізовано 9234 особи, це на 2000 більше людей-пацієнтів, які перебувають у наших лікарнях. Тобто, кількість госпіталізацій збільшилась на дві тисячі в порівнянні із позаминулим тижнем.

На Полтавщині за останню добу зафіксували 261 випадок коронавірусної інфекції. Та 4 летальних. Нині в області відпрацьована мережа із 26 лікарняних закладів, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

Ігор Куделич, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

- Станом на ранок зберігається стабільно складна ситуація. В стаціонарах області знаходяться 343 пацієнта, це з ковідом, 568 – із підозрами.

Для надання підтримуючої кисневої терапії в області 770 ліжок, забезпечених централізованою подачею кисню. Передбачається розгортання додатково ліжок з кисневою підтримкою до 80% від загального ліжкового фонду визначених закладів.

Ігор Куделич, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

- Станом на 9.11 в стаціонарах лікуються 343 пацієнти із COVID-19. Найбільше лікується у Полтавській обласній інфекційній лікарні – 49 осіб із підтвердженим діагнозом і 32 – з підозрою. Лікарня інтенсивного лікування м. Кременчук – 37 COVID-19, підозр 10. Лікарня інтенсивного лікування м. Горішні Плавні – 15 COVID-19, підозр 35.

У лікарнях №3 та №5 міста Полтави 49 і 8 пацієнтів із діагностованим коронавірусом, та 44 і 40 ще чекають результатів тестів. Нині в області ведеться підготовка до розгортання тимчасових госпіталів на території виставкових зал, стадіонів та санаторіїв. Нагадаємо, що зараз вся Полтавська області знаходиться у «червоній» зоні.

Стрічка новин