В Україні стартував XXI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

В Україні стартував XXI Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

9 листопада 2020 року розпочинається ХХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Мовний марафон, який вже традиційно стартує в День української писемності та мови, об’єднає учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, слухачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти, а також студентську спільноту закладів вищої освіти. Про це йдеться на сайті Міністерства освіти і науки України.

Для учасників закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти цьогорічний конкурс проходитиме в чотири етапи:

  • шкільний,
  • районний/міський,
  • обласний,
  • підсумковий.

Студенти братимуть участь у трьох етапах: у закладі вищої освіти, в обласному та підсумковому етапах. Для курсантів закладів вищої військової освіти Збройних Сил України і військових ліцеїв Конкурс проводитиме Міністерство оборони України.

Міністерство освіти і науки України рекомендує при організації Конкурсу враховувати епідеміологічну ситуацію, маркування регіонів за рівнем небезпеки поширення коронавірусу (COVID-19) та проводити захід із дотриманням законодавства України, зокрема забезпечити відповідну соціальну дистанцію між учасниками та передбачити можливість проведення окремих (1-3) етапів Конкурсу в дистанційному форматі. 

До слова, 9 листопада, у День української писемності та мови, у багатьох містах України проходили акції на захист української мови і літератури

Стрічка новин