Голова Полтавської ОДА доручив ДОЗ щоденно контролювати потреби лікарень

Голова Полтавської ОДА доручив ДОЗ щоденно контролювати потреби лікарень

Олег Синєгубов доручив Департаменту охорони здоров’я максимально прискіпливо вивчати проблеми закладів охорони здоров’я й щоденно доповідати про потреби лікарень області.

"Вкотре звертаюся до департаменту охорони здоров'я: не припиняти моніторинг потреб лікарень області. Бо я бачу у ЗМІ неприємні речі. Я вимагаю від вас максимально прискіпливо вивчати проблеми закладів охорони здоров’я і доповідати мені щодня! Які потреби і що зроблено для розв'язання питань", – заявив голова Полтавської ОДА.

Обласна влада першочергово збільшує в лікарнях, які приймають хворих на ковід, ліжко-місця з киснем. Якщо ще в середині серпня у 26 лікарнях першої та другої хвилі було всього 218 ліжок з киснем, то зараз їх вже 791. Тобто, кількість зросла на півтисячі. І щодня держава й область працюють над тим, щоб збільшити кількість ліжок із киснем до 80% чи навіть до 100%. Це вдасться зробити за рахунок державної субвенції в 20,3 млн грн, яку Полтавщина нещодавно отримала. Також за рахунок обласного бюджету обладнають киснем 100% місць в обласній інфекційній лікарні (152 ліжка). Один корпус повністю забезпечений киснем. Як централізована подача, так і кисневі концентратори. За рахунок обласного бюджету вже збільшили ліжок із киснем у цій лікарні з 10 до 83. Цього тижня в другому корпусі розпочнуть також прокладати централізований кисень. У планах це зробити за два тижні.

"Вкотре звертаюся до всіх жителів області: не забувайте носити маски, дезінфікуйте руки, дотримуйтеся соціальної дистанції. Полтавці, якщо не буде дотримання вимог карантину і протиепідеміологічних заходів, – жодна система охорони здоров’я, не лише України, а й будь-якої держави, не витримає! Тож багато залежить і від вас. Усім здоров’я!", – резюмував Олег Синєгубов.

Стрічка новин