Голова Полтавської ОДА доручив ДОЗ щоденно контролювати потреби лікарень

Олег Синєгубов доручив Департаменту охорони здоров’я максимально прискіпливо вивчати проблеми закладів охорони здоров’я й щоденно доповідати про потреби лікарень області.

"Вкотре звертаюся до департаменту охорони здоров'я: не припиняти моніторинг потреб лікарень області. Бо я бачу у ЗМІ неприємні речі. Я вимагаю від вас максимально прискіпливо вивчати проблеми закладів охорони здоров’я і доповідати мені щодня! Які потреби і що зроблено для розв'язання питань", – заявив голова Полтавської ОДА.

Обласна влада першочергово збільшує в лікарнях, які приймають хворих на ковід, ліжко-місця з киснем. Якщо ще в середині серпня у 26 лікарнях першої та другої хвилі було всього 218 ліжок з киснем, то зараз їх вже 791. Тобто, кількість зросла на півтисячі. І щодня держава й область працюють над тим, щоб збільшити кількість ліжок із киснем до 80% чи навіть до 100%. Це вдасться зробити за рахунок державної субвенції в 20,3 млн грн, яку Полтавщина нещодавно отримала. Також за рахунок обласного бюджету обладнають киснем 100% місць в обласній інфекційній лікарні (152 ліжка). Один корпус повністю забезпечений киснем. Як централізована подача, так і кисневі концентратори. За рахунок обласного бюджету вже збільшили ліжок із киснем у цій лікарні з 10 до 83. Цього тижня в другому корпусі розпочнуть також прокладати централізований кисень. У планах це зробити за два тижні.

"Вкотре звертаюся до всіх жителів області: не забувайте носити маски, дезінфікуйте руки, дотримуйтеся соціальної дистанції. Полтавці, якщо не буде дотримання вимог карантину і протиепідеміологічних заходів, – жодна система охорони здоров’я, не лише України, а й будь-якої держави, не витримає! Тож багато залежить і від вас. Усім здоров’я!", – резюмував Олег Синєгубов.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію