Полтавські школярі перемогли на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами

Постер Олександра Порохні
Постер Олександра Порохні

Євгеній Осауленко та Олександр Порохня стали справжніми мотиваторами екологічних змін. Школярі Полтавщини дебютували із постерами на Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами "WASTE MANAGEMENT SCHOOL RECYCLING". Їхні ілюстрації змагалися за подарунковий сертифікат поряд із роботами школярів із 44 навчальних закладів 20 областей України.

Євгеній Осауленко із опорного закладу "Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Зіньківської районної ради Полтавської області" підготував сітілайт із зображенням планети та повідомлення "Бережи ЗАРАЗ, щоб було куди повертатись ПОТІМ!».

Сітілайт Євгенія Осауленка Сітілайт Євгенія Осауленка

Олександр Порохня із комунального закладу "Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області" у постері висвітлив тему перербки сміття. "Збережи природу та допоможи людям", – звучить заклик на плакаті. 

У конкурсі взяло участь 75 команд. Юні активісти створювали ролики, постери та зовнішню соціальну рекламу заради інформаційної еко просвіти, а також з метою нагадування людям про їхні негативні дії для планети. Роботи всіх учасників можна переглянути за посиланням: https://schoolrecyclingworld.org/waste-management/.

"Цього разу ми вирішили попередньо не купувати подарунки, оскільки хотіли придбати те, що потребує конкретна школа. Тому переможці конкурсу отримали сертифікати на суми від тисячі до 5 тисяч гривень. За умовами, на ці кошти вони можуть обрати будь-яку річ, що принесе користь для свого навчального закладу. Таким чином, учасники можуть не тільки зробили внесок у формування екологічної культури та свідомості в Україні, але й своєю активністю принести користь своїй школі", – прокоментувала очільниця Міжнародного молодіжного руху "School Recycling World" в Україні Ксенія Ренчковська.

До розгляду учасникам пропонували три теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття).

"Визначати переможців було досить складно, оскільки кожна робота унікальна і варта уваги. Ми із захопленням переглядали кожен ролик, постер та борд. Тому спільним рішенням дійшли залишити посилання на роботи на сторінці нашого сайту, аби кожен охочий зміг зарядитися рішучістю до екодій. Хочу подякувати кожному активному школяреві за проявлену ініціативу та роботу над її креативною реалізацією", – додала засновниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» Юлія Мархель.

Головний організатор фестивалю –  Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру та підтримки  генерального партнера – компанії PepsiCo Україна, яка допомагає розвивати культуру свідомого поводження з відходами.

Стрічка новин