У Полтаві попрощались із відомим лікарем-гінекологом

Сьогодні у Свято-Успенському соборі попрощалися із відомим полтавським лікарем Олександром Остроушком. Він відійшов у Вічність у віці 64 років. Попрощатися із ним прийшли його близькі, рідні, колеги та друзі.

Олександр Остроушко працював у жіночій консультації 3-ої міської поліклініки, тривалий час був її завідувачем. Про Олександра Андрійовича його колеги говорять: був лікарем від Бога, доброзичливим і ніколи не відмовляв у допомозі. Його любили та цінували пацієнтки.

Сергій, колега

- Це була світла, добра, гарна людина. Дуже відмінний спеціаліст, дуже відмінна людина. Це дуже велика втрата для медицини Полтави і Полтавщини. Сім’я дуже гарна була. Дуже порядна людина. Дуже-дуже.

Рідні Олександра Остроушка зізнаються: після його смерті вони наче осиротіли. Він повністю віддавав себе людям.

сваха

- Така біль у нас, така душевна біль у нас. Така втрата для нас. Він для нас був, як центр, як тепло, добро. Ми з ним скільки стали сватами, 20 років, то він приніс у нашу сім’ю, у свою сім’ю. Серце болить, розумієте, це так важко.

Він пішов у Вічність 5-го листопада 2020 року, після тривалої хвороби. Попрощатись із Олександром Остроушком прийшли рідні, колеги, друзі та вдячні пацієнтки.

Стрічка новин