Будівництво підземного паркінгу для швидких області готове на 80%

Будівництво підземного паркінгу для карет швидкої допомоги області триває. За словами першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна, роботи виконані на 80%. Зараз працюють на поверхні. Який вигляд має паркінг під землею – дивіться у сюжеті Аліни Боровик.

Уже завершені всі бетонні роботи, починають стелити багатошарову гідроізоляцію, прокладають електро- та тепломережі й закінчують монтувати вентиляцію.

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Уже використано 61 млн грн. Загальна вартість – 86 млн грн. На цей рік у нас було заплановано 26 млн з місцевого бюджету, 22 млн з державного фонду регіонального розвитку. Зараз залишилось 13 млн використати, освоїти місцевого бюджету і десь 11 млн – державного фонду регіонального розвитку.

Скоро візьмуться за благоустрій даху гаража, де буде мініпарк для пацієнтів новозбудованого корпусу обласного кардіоцентру, який розташований поруч. До того ж кардіоцентр, паркінг та будівля екстреної медичної допомоги будуть одним комплексом. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Люди, які працюють в екстреній допомозі, можуть внизу проходити до карет швидкої допомоги. А люди, які лікуються у кардіодиспансері, зможуть проводити реабілітацію у парку, який буде над дахом збудований цього паркінгу.

У паркінгу одночасно зможуть залишати понад 50 автівок. Завершити будівництво планують до кінця 2020 року. 

Стрічка новин