Співпраця волонтерів і Центру пробації

Співпраця волонтерів і Центру пробації

Днями до волонтерства Шевченківського районного відділу ДУ "Центр пробації" в Полтавській області долучили представника Громадської організації та заключили формальні відносини. 

Вперше в Полтаві такі домовленості досягнуто серед представників Державних органів, зокрема керівницею Шевченківського РВ ДУ "Центр пробації" в Полтавській області Кропивка Л.М., та представницею НУО, консультантом по роботі із КГН БО "Меридіан" Двигало М.А.

Волонтерство - це можливість не тільки допомагати тим, хто цього потребує, це й можливість здобути досвід, зробити внесок у інформування суспільства про діючі програми та розвиток громад, можливостей впливати на зміни та робити зміни на різних рівнях, це можливості підтримки та взаємного навчання різносторонніх життєвих навичок. Робити добрі справи безкорисливо, це змінювати світ на краще, для себе, для своїх дітей та майбутніх онуків, впевнена Марія Двигало.

Тож нещодавно з підобліковими Шевченківського РВ ми говорили про "Міжособистісні стосунки", механізми взаємовпливу, типи та види стосунків, етапи розвитку міжособистісних відносин, фактори стабільності таких відносин. Кожен з учасників заходу мав можливість розповісти свою життєву історію та проаналізувати вплив міжособистісних стосунків у повсякденному житті, адже вміти будувати здорові стосунки це майже мистецтво, яке потребує певних вмінь та знань. 

Стрічка новин