У Полтаві підприємці перекрили автодорогу Київ-Харків

Таким чином долучились до Всеукраїнської акції #SaveФОП «Право на Працю». За словами організаторів, після того, як Рада провалила голосування законопроєкту, який передбачає відстрочку введення касових апаратів для ФОП, українські підприємці мають намір перекривати міжнародні траси по всій країні, щоб привернути увагу до своєї проблеми. Як проходила акція в Полтаві, знає Анна Ружін.

У Полтаві підприємці вирішили перекривати дорогу Київ-Харків в районі авторинку. Збір – на 10 ранку, усі – в жилетках та з прапорами.

- Ми вимагаємо вже не просто відтермінування, ми вимагаємо невідкладно прийняти наші законопроєкти, які знаходяться у Верховній Раді. 3853-1, 3853-2, 3993. Більше немає ніяких домовленостей, вам немає уже віри.

Обіцяють, що акція буде короткотерміновою, але сподіваються, дієвою. Кажуть, хочуть зберегти спрощену систему оподаткування для малих підприємців і зберегти своє право на працю. 

Леся Золотарьова, підприємиця м.Миргород

- 3 листопада в Києві була чисельна акція підприємців, які також виборювали своє право на працю. Вимагали розгляду законопроєктів 3853-1, 3853-2, 3993. Верховна Рада нам пообіцяла, що вони зроблять нам відтермінування, введення цих касових апаратів. Наступного дня вони поставили на голосування це відтермінування і провалили цей закон. Ми їм повірили та роз'їхалися по домах, нас там було 12 тисяч підприємців.

Леся Золотарьова додає: підприємці вже доведені до відчаю. З нового року 2 млн підприємців по всій Україні змушені будуть або закритися, або виїхати за кордон на заробітки. 

На акцію перекриття дороги з'їхалися підприємці з усієї області. Кажуть: хочуть нормально працювати і платити податки, але їм цього робити не дають. 

Анатолій Волинець, підприємець 

- У нас по закону Гетьманцев останній час кричить: право на чек. Ми постійно даємо чек, всі. По господарському закону по вимозі клієнта ми маємо видати чек. І ще запам'ятайте: ми – приватні підприємці, ми кожним клієнтом дорожимо. І якщо щось зламає чи щось, ми завжди заміномо, бо цінимо. Адже він і завтра прийде.

Наразі підприємці чекають зустрічі з членами фракції «Слуга народу» у Києві на Липській, 3 у вівторок. Там представлять усі деталі та аргументи і сподіваються, що правда буде на їх боці. 

Стрічка новин