Реєстр обліку обліку об’єктів туризму почали розробляти в Полтавській ОДА

Фото не є прямою ілюстрацією до тексту
Фото не є прямою ілюстрацією до тексту

Нагадаємо, інформація з реєстру буде на сенсорних інформаційних кіосках, які встановлять в Полтаві до кінця року біля залізничних вокзалів, музеїв.

У відділі цифрової трансформації Управління інфраструктури та цифрової трансформації за координації заступників голови Полтавської ОДА Богдана Бабіча та Катерини Рижеченко розпочали розробку реєстру об’єктів туризму.

Технічне завдання надав Департамент культури та туризму Полтавської ОДА. До реєстру увійдуть садиби сільського зеленого туризму, музеї, заклади готельно-ресторанного та санаторно-курортного бізнесу, бази відпочинку, активний туризм, вокзали, автостанції, об’єкти гастрономічного туризму, концертно-мистецькі заклади тощо.

Інформація з реєстру міститиметься на сенсорних інформаційних кіосках, які встановлять в Полтаві до кінця року біля залізничних вокзалів, музеїв, повідомляють на сайті Полтавської ОДА.

Даний реєстр полегшить облік та інвентаризацію туристичних об’єктів, а турист чи житель міста за його допомогою зможе дізнатися актуальні анонси різних культурних подій, концертів та вистав. Інформаціні бокси будуть наповнені необхідною для гостей міста інформацією про інфраструктуру, заклади розміщення і харчування, зелені садиби та пам’ятки архітектури. У них можна буде знайти й довідку про туристичні агенції, які реалізують туристичні маршрути та екскурсії.

Сенсорні інформаційні кіоски працюватимуть цілодобово. З них можна буде довідатися й про те, як дістатися до того чи іншого місця, розклад руху автобусів, потягів, маршруток. Також даний реєстр використають для мобільного додатку до віртуального інформаційно-туристичного центру.

Стрічка новин