Ремонт дороги у Полтаві: конфлікт водіїв і пішоходів

У Полтаві по вулиці Олеся Гончара вже кілька днів не вщухає конфлікт між жителями трьох будинків і водіями. Останні через ремонт дороги скорочують шлях через двори, наражаючи на небезпеку мешканців. Люди говорять, що у поліції немає законних механізмів вплинути на водіїв, тож і звернулися до журналістів нашого телеканалу з проханням надати розголосу їхній проблемі.

Вже місяць будівельники ремонтують дорогу по вулиці Симона Петлюри, і ось, коли днями вони дійшли до перехрестя з вулицею Олеся Гончара, що поряд з першою міською лікарнею, і почалися проблеми, розповідають люди. Вже кілька днів через цей двір суцільним потоком їдуть автіки, створюючи неабияку небезпеку.

Віталій

- Наприклад, я вийшов гуляти з собакою, не міг вийти з будинку, коли намагався зайти, я вже не витримав, тут стояли наші мешканці, які вже почали перекривати дорогу через те, що вони вже почали їхати по колясці. Дійшло до бійки, водії були досить агресивно налаштовані, почали кидатися з кулаками на сусідів. Довелося рознімати цю ситуацію.

Великовагові вантажівки, що прямують через двір, розбили дорогу, яку за власний кошт та своїми силами зробили мешканці трьох прилеглих будинків, неабияк обурюються люди. 

Алла

- А машини – це безперервний потік. Вантажівки, газелі, легкові авто. Всі їдуть, а тепер подивіться, що залишилося після ремонту, зробленого силами мешканців. Ось їде машина, це не мешканця нашого двору, а вона їде, їм зручніше, ніж виїхати назад.

Неабияк заважають автівки і дорожникам.

Володимир Григорьєв, начальник дільниці

- А після 5 годин так взагалі ми боїмося, що на території будівельного об’єкту щоб не вдарило працівника, майстра чи прораба. А каток здає, чи екскаватор, він же думає, що ззаду нікого немає, підлазе. Це нервові клітини і все таке.

Алла 

- Там теж була бійка. Теж материлися, кидалися на ремонтників дороги, і у мешканців сил немає з цим боротися. З коляскою гуляти неможливо, з дитиною зі школи теж, спеціально не дають їм проїхати, сигналять, мати, оруть.

Під час нашого візиту автівок значно поменшало. Мешканці говорять: це через те, що по той бік відремонтованої дороги поліція її перекрила. Інші патрульні зібрали пояснення від мешканців. Але коли поліціянти поїдуть, все повернеться, як було говорять люди.

Стрічка новин