Держпродспоживслужба перевіряє дотримання карантинних правил

Рейди на Полтавщині продовжуються. Фахівці Держпродспоживслужби Полтавської області невпинно слідкують за дотриманням усіх карантинних вимог. Так за останній тиждень вони склали 10 адмінпротоколів за порушення правил карантину. Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

Маски, соціальна дистанція та захисні екрани на продовольчих ринках, температурний скринінг та антисептики для рук. Це головні вимоги до: торговельно-розважальних центрів, продовольчих ринків, магазинів, закладів харчування та закладів розважальної сфери, які перевіряють працівники Держпродспоживслужби під час своїх рейдів.

Світлана Шостак, провідний спеціаліст відділу безпеки життєдіяльності ГУ Держпродспоживслужби Полтавщини

- На виконання доручень уряду нашою службою проводяться перевірки суб’єктів господарювання, які надають свої послуги в діяльності в сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, заклади громадського харчування, освіти, транспортні засоби та побутового обслуговування населення.

Так за недотримання карантинних вимог фахівці служби видали 86 приписів. А на суб’єктів господарювання склали адмінпротоколи. 

Світлана Шостак, провідний спеціаліст відділу безпеки життєдіяльності ГУ Держпродспоживслужби Полтавщини

- Перевірки нашою службою проводяться щоденно, також в вихідні дні, у вечірні та нічні години. При всіх виявлених порушеннях складається припис або протокол про адміністративне правопорушення, всі матеріали потім спрямовуються до суду.

Жителі міста говорять: час від часу помічають порушення протиепідемічних заходів на продовольчих ринках, у магазинах та навіть ТРЦ.

- Ну на ринках я особливо так і не буваю, а в торгових центрах теж такі поодинокі випадки, думаю, що все-таки наші люди розуміють всю серйозність ситуації і виконують всі розпорядження.

- В самому ринку – то так, ще в масках, а вже там народу повно, народ ходить, особливо молодь ходить без масок.

Фахівці служби нагадують про важливість дотримання усіх протиепідемічних заходів: носіння масок, дотримання соціальної дистанції, температурний скринінг та обробку рук антисептичними засобами, ті прості речі, які збережуть ваше здоров’я. 

Стрічка новин